KASTAMONU HABERLERİ

MÜSİAD, Araç İlçesini Ziyaret Etti

IHA
29.10.2015 - 16:27Son Güncelleme :

MÜSİAD Kastamonu Şubesi, Araç'ı ziyaret etti.

IHA

MÜSİAD Kastamonu Şubesi, Araç ilçesinde yaklaşık 3 yıldır faaliyet gösteren bir fabrikayı ziyaret etti.
MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, MÜSİAD Sinop Şube Başkanı Ahmet Hilmi Gökmen, MÜSİAD Kastamonu Yönetim Kurulu Üyeleri Numan Ovalıoğlu, Fırat Barut ve Mehmet Fevzi Civcioğlu ile birlikte Araç ilçesini ziyaret etti.
MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, MÜSİAD üyesi işadamlarının bölgeye yaptığı yatırımlar ve kazandırdıkları istihdamdan dolayı gurur duyduklarını ifade etti.
MÜSİAD olarak Kastamonu’ya yatırım yapacak işadamlarına köprü vazifesi kurmaya devam edeceklerini belirten Fındıkoğlu, bu yatırımların örnek teşkil etmekte olduğunu ve yerel işletmeleri de harekete geçirdiğini söyledi.
Ziyarete katılan Müsiad Sinop Şube Başkanı Ahmet Hilmi Gökmen de, bölgesel yatırımlar için her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade ederek, MÜSİAD Kastamonu Şubesi ile güzel projeler yapabileceklerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden MÜSİAD, Araç İlçesini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MÜSİAD, Araç İlçesini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı