KÜTAHYA HABERLERİ

Musa Yılmaz Ve Ekibi, Kütahya Merkeze Bağlı 110 Köyün Tamamını Ziyaret Etti

IHA
26.10.2015 - 15:48Son Güncelleme :

MUSA YILMAZ'IN EKİBİ 110 KÖYÜ ZİYARET ETTİ

IHA

Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz’ın başkanlığındaki seçim ekibi, merkeze bağlı 110 köyün tamamını ziyaret etti.
Başkan Yılmaz ve ekibinin finalini yaptığı Demirciören köyündeki seçim çalışmasına, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş da katıldı.
Yoğun katılımın olduğu Demirciören’deki kahvehane toplantısında konuşan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında oluşturdukları ekibin merkeze bağlı 110 köyün tamamını ziyaret ederek, vatandaşlara yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattıklarını dile getirdi.
Yılmaz, ziyaretler sırasından halkın AK Parti’ye olan sevgi ve ilgisine şahit olmanın sevincini tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte yaşadıklarını ifade etti.
Başkan Yılmaz, "1 Kasım’da inşallah 4 vekilin tamamına kazanacağız" dedi.
AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş da, Musa Yılmaz ve ekibini özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.(EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Musa Yılmaz Ve Ekibi, Kütahya Merkeze Bağlı 110 Köyün Tamamını Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 15 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Musa Yılmaz Ve Ekibi, Kütahya Merkeze Bağlı 110 Köyün Tamamını Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı