ANTALYA HABERLERİ

Muratpaşa'da sokaklara sıcak asfalt

DHA
29.03.2016 - 16:47Son Güncelleme :
DHA


ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi, kurduğu asfalt üretim tesisinde ürettiği asfaltla ilçedeki yolları yenilemeye başladı.
Asfalt üretim tesisini kuran Muratpaşa Belediyesi, Yıldız Mahallesi'ndeki yol ve caddeleri kendi ürettiği asfaltla kaplamaya başladı. Yol yapım ve kaldırım ekipleri Meltem, Soğuksu, Bayındır ve Demircikara mahallelerinin ardından Yıldız Mahallesi'ndeki çalışmalarını bu hafta sonunda tamamlayacak. Yıldız Mahallesi'nde bulunan 37 sokak ve 3 caddenin asfaltları freze makinesiyle kazınarak sıcak asfaltla kaplandı.
SIRADA BAHÇELİEVLER VAR
Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekipleri cadde ve sokakları sıcak asfaltla kaplarken, yapım ekipleri de engelli şeritlerinin bulunduğu kaldırımları yaptı. Fen İşleri Müdürlüğü kaldırım ve yol yapım ekipleri hafta sonuna kadar Yıldız Mahallesi'ndeki çalışmalarını tamamlayacaklar ve önümüzdeki hafta pazartesi gününden itibaren Bahçelievler Mahallesi'ndeki sokaklarda yenileme çalışmalarına başlayacak. Bahçelievler Mahallesi'nde yollar da Muratpaşa Belediyesi Asfalt Üretim Tesisi'nde üretilen asfaltla yenilenecek.

FOTOĞRAFLI
 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Muratpaşa'da sokaklara sıcak asfalt hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 16 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muratpaşa'da sokaklara sıcak asfalt haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı