Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muratpaşa'da hazırlıklar tamam

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Challange Kupası'nda yarın Portekiz temsilcisi Juvelis ile Antalya'da yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Takımda sporcular, teknik heyet ve yöneticiler maç öncesinde düzenlenen moral kahvaltısında bir araya geldi. Moral kahvaltısına, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, kulüp başkanı İbrahim Akkaya, kulüp yöneticileri, teknik heyet ve sporcular katıldı.

Muratpaşa Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Akkaya, Avrupa kupalarında mücadele eden tek bayan hentbol takımı olmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Takımımıza güvenimiz tam. Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bayan hentbolculara tek tek başarı dileyen Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen de sporcuların son zamanlarda iyi bir form grafiği yakaladıklarını ve önemli aşamalar kaydettiklerini vurguladı. Evcilmen, şunları söyledi:
“Avrupa kupasında Portekiz temsilcisi karşısında maçı çok isteyip tüm enerjinizi harcayarak kazanacağınıza inanıyorum. Farklı kazanarak Portekiz'e avantajlı bir skorla gideceğinize de inanıyorum. Bunun için gücünüz var. Yeter ki çok isteyin, çaba gösterin, tüm enerjinizi harcayın, iyi savunma ve hızlı hücumla istenilen skoru yakalayacağınızdan şüphem yok. Sizleri morali yüksek, iyi konsantrasyon içinde görmek güzel. Başta bizler olmak üzere tüm Antalya tribündeki yerini alıp sizi sonuna kadar destekleyecek.”

Bunları da Beğenebilirsiniz