ANTALYA HABERLERİ

Muratpaşa Spor Kulübü’ne 20’nci Yıl Kutlaması

IHA
28.08.2015 - 10:55Son Güncelleme :

MURATPAŞA BELEDİYESOR'UN 20'NCİ YILI DÜZENLENEN GECEYLE KUTLANDI

IHA

Muratpaşa Belediyespor Kulübü, kuruluşunun 20’nci yıldönümünü Kundu Delphin Diva Otel’de düzenlenen muhteşem bir geceyle kutladı. Şehitler nedeniyle eğlence düzenlenmeyen geceye yağlı güreş , bayan hentbol, bal futbol, kadın futbol ve cimnastik sporcuları ve antrenörler katıldı. Cazgır Bayram Ali Dede’nin sunduğu gece spor kulübünün sinevizyon gösterisi ile başladı. 2015 yılı başarılarının yer aldığı sinevizyon gösterisinde özellikle 654. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Başpehlivanlığı kazanan Orhan Okulu ayakta alkışlandı.
KAPTANLAR TEŞEKKÜR ETTİ
Gecede konuşan Kırkpınar Başpehlivanı ve güreş takımı kaptanı Orhan Okulu, “Başkanımız Ümit Uysal’ın Ata sporumuza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum”, Bayan hentbol takımı kaptanı Sevilay İmamoğlu Öcal, “Belediye başkanımız ve kulüp yönetimimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar dilerim”, Bal Futbol takımı Kaptanı Eren Çelik, “Tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar diliyorum. Belediye başkanımıza ve kulüp yönetimimize teşekkürlerimizi sunuyorum”, kadın futbol takımı kaptanı Esra Güler de, “Güzel ve anlamlı bu günde bizleri biraraya getiren yöneticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Muratpaşa Belediyespor Kulübü Başkanı Özgür Karagöz, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ümit Uysal’a Atatürk tablosu hediye ederken, Başkan Uysal’da Karagöz’e başarılı çalışmalarından dolayı plaket verdi. Gecede Delphin Diva Otel Genel Müdürü Bektaş Erbaş ve sağlık sponsoru Medisu Hastanesi Genel Müdürü Seyfettin Yahşi’ye teşekkür plaketi verildi. Başkan Uysal, başarılı çalışmalarından dolayı kulüp yöneticileri Arzu Akıncı, Ahmet Öztürk, Mustafa Çetin, Canip Can, Yener Altıntaş, Erdem Uğur, Erhan Üstündağ ve Güreş antrenörü Kemal Yılmaz’a plaket taktim etti.
İMZALI TOPLAR HEDİYE EDİLDİ
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Kulüp Başkanı Özgür Karagöz, bayan hentbol takımı Antrenörü Birol Ünsal’a imzaladıkları hentbol topunu, Kadın Futbol Sportif Direktörü Hüseyin Türk’e imzalı futbol topunu, Bal Ligi Futbol Sportif Direktörü Mustafa Selçuk’a imzalı futbol topunu, Basketbol Şube Sorumlusu Erdem Uğur’a basketbol topunu gecenin anısına yönelik imzalayarak hediye etti. Sporcular, antrenörler ve yöneticilerin katıldığı kutlama gecesi Onuncu Yıl marşının hep birlikte okunmasıyla sona erdi.
UYSAL: " SAĞLIK İÇİN SPOR GEREKLİ"
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Spor insanların sağlığı için gerekli. İnsanlar sağlıklı yaşamak için spor yapıyorlar. Hayatlarını anlamlı kılmak için ayrıca spor yapıp, sanatla uğraşıyorlar. Ülkemizde spor faaliyetleri tamamen çocuklarımızın heveslerinden ibarettir. Çünkü bizim maalesef okullarımızda yapılan spor sadece üniversiteye hazırlık amaçlıdır. Sporu yaşamın bir parçası haline getirememiş bir ülke durumundayız. Oysa spor yaşamın hayatı anlamlı kılan bir parçasıdır. İnsanın endorfin sağladığı kanıtlanmıştır. Çocuklarımıza spor alışkanlığı kazandırmamız gerekiyor” diye konuştu.
İŞ DÜNYASINA SİTEM
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, geceye ilgi göstermeyen iş adamlarına konuşmasının sonunda sitem etti. Başkan Uysal, “Kulübümüzü destekleyen iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Gecemize davet ettiğimiz iş adamlarımızın büyük bir bölümünün katılmadığını görmekteyim. İlgi göstermeyen iş adamlarımız; benim ülkemde insanların niye kötü alışkanlıkları, ülkemde terör niye var, niye gençler uyuşturucu kullanıyor diye daha az hayıflanmalılar. Bu ülkede niye sportif başarı üst seviyede değil diye hayıflanma hakları azalmıştır. Biz takımlarımızı her şekilde finanse eder ve yolumuza devam ederiz. Yaptığımız işin değeri her geçen gün daha çok artarak, nitelik kazanıyor. Bu yolda yürümeye sonuna kadar kararlıyız. ” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Muratpaşa Spor Kulübü’ne 20’nci Yıl Kutlaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ağustos 2015 tarihinde saat 10 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muratpaşa Spor Kulübü’ne 20’nci Yıl Kutlaması haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:13
 • Guneş
  07:55
 • Öğle
  13:02
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:20
Sayfa Başı