« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muratpaşa Cup Bayanlar Turnuvası başlıyor

Muratpaşa Belediyespor tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan “Muratpaşa Cup Bayanlar Hentbol Turnuvası” 20 Ocakta başlayacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Muratpaşa Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, üç gün sürecek turnuvaya Türkiye Genç Bayan Milli Takımı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Çankaya Belediyesi ANKA Spor Kulübü, Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü ve İstanbul Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü katılacak.

Turnuvanın açılış karşılaşması, Türkiye Genç Bayan Milli Takımı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü takımı arasında yapılacak.

Turnuvaya ev sahipliği yapacak olan Muratpaşa Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Akkaya, turnuvanın, takımların performanslarını görmeleri açısından önemli olduğunu belirtti.

Akkaya, şunları kaydetti:
“Önümüzdeki günlerde hentbolun kalbi Antalya'da atacak. 2010 Dünya Plaj Hentbol Şampiyonası'na ev sahipliği yapan ve spor otoritelerinin takdirlerini kazanan Muratpaşa Belediyespor, Muratpaşa Cup Turnuvası ile de adından söz ettirecek. Hedefimiz turnuvadan dereceyle ayrılmak.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler