ANTALYA HABERLERİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal:

IHA
28.10.2015 - 17:14Son Güncelleme :

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.

IHA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, Muratpaşa Belediyesi’nce düzenlenen fener alayı ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki Volkan Konak konserine tüm Antalyalıları davet etti.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Uysal, “Aynı coğrafyayı paylaştığımız ve de düne kadar aynı imparatorluğun sınırları içinde olduğumuz ülkelerle, kendi ülkemiz arasındaki fark Cumhuriyetimizin, demokrasimizin bizlere sağladığı kazanımlardır. Aydınlık yarınlarımız ve mutlu bir gelecek için Cumhuriyetimize, demokrasimize ve Cumhuriyetimizin kazanımlarına sahip çıkmalıyız. Cumhuriyetimize sahip çıkmak; demokrasiye, barışa ve aydınlık geleceğe sahip çıkmaktır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün silah arkadaşları ile aydınlanma önderlerini, sevgi, saygı ve şükranla anıyorum. Cumhuriyetimizin 92. yılını coşkuyla kutluyorum.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı