« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Murat'a izin yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe, İsviçre Futbol Federasyonu'nun aracılık teklifini kabul etmiyor ve sorunu FIFA'nın çözmesini istiyor.

Faks gönderildi

Fenerbahçe'nin sorunlu futbolcusu Murat Yakın için İsviçre Futbol Federasyonu devreye girdi. Sarı lacivertli kulübe gönderilen faksta Murat Yakın'ın üçüncü bir kulübe verilmesi için izin isteniyor. Ancak Fenerbahçe bu konunun FIFA tarafından çözülmesini bekliyor.

ARTIK DÖNEMEZ

Futbol Şubesi Sorumlusu Şadan Kalkavan, Murat Yakın'ı geri çağırmalarının mümkün olmayacağını ancak bonservisini verirken de kuralların dışına çıkılmayacağını söyledi. Kalkavan, ‘‘Formayı giymek istemeyene giydirmem. İsterse Maradona olsun’’ dedi.

Mustafa Doğan atroskopi oldu

Fenerbahçeli Mustafa Doğan, dün atroskopi oldu. Özel Acıbadem Hastanesi'nde Prof.Dr. Ömer Taşar ve Op.Dr. Asım Baykan tarafından sağ diz dış meniskusuna atroskopi yapılan sarı lacivertli futbolcunun 4 hafta sonra sahalara dönebileceği öğrenildi. Kulüp doktoru Asım Baykan, ameliyatın çok başarılı geçtiğini ve yarım saat süren atroskopide, Mustafa'nın sağ dizinin dış meniskusundaki yırtığın temizlendiğini ifade ederek, ‘‘Bir süre fizik tedavi uygulanacak. Ancak 2 hafta sonra düz koşulara başlayacak’’ dedi.

Sofuoğlu sıkıntılı

F.BAHÇE Teknik Direktörü Turhan Sofuoğlu, Gaziantepspor maçı öncesinde sakatlıklar yüzünden sıkıntı yaşıyor. Kaleci Engin ile Rüştü'nün durumunun henüz belli olmaması, Mustafa Doğan, Alpay'ın yokluğu genç çalıştırıcıyı kara kara düşündürüyor. Dünü tek çalışma ile sürdüren sarı lacivertlilerde Rüştü'nün durumunun bu sabah yapılacak kontrolden sonra kesinlik kazanacağı açıklandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz