« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Murat'a af umudu doğdu

Denizlispor'da teknik direktör Hakan Kutlu'nun raporu doğrultusunda bir süre önce kadro dışı bırakılan üç futbolcudan Murat Hacıoğlu'na af umudu doğdu.

Ferah IŞIK / DENİZLİ (DHA)
SON GÜNCELLEME

A2 Takımı ile antrenmanlara çıkması istenen üç oyuncudan Adem ve Fahri'nin bu yöndeki çağrıyı dikkate almadığını açıklayan genel menajer Özhan Çetin, "Yönetimde çalışmalarını A2 takımıyla sürdüren Murat Hacıoğlunun affı konusunda bir eğilim var. Kararı teknik direktörümüze bıraktık. Eğer teknik kadro affederse, Murat takıma dönebilir" dedi.

Ara transferde kadroyu güçlendirmek için temaslarının devam ettiğini dile getiren Çetin, ikisi yabancı üçü yerli olmak üzere beş futbolcu alacaklarını belirterek, "Bu transferlerden bazıları bitme aşamasında. Ancak başka kulüplerin devreye girmemesi için isim açıklamıyoruz. Zamanı geldiğinde bu bilgileri kamuoyu ile paylaşacağız" diye konuştu.

Öte yandan Gençlerbirliği'ne deplasmanda 2-0 yenilen yeşil siyahlı ekibin galibiyet hasreti devam ederken, yönetimin istifayı düşünmediğini söyleyen 2. Başkan Hasan Kıbrıslıoğlu, "Görevimizin başındayız" dedi. Kıbrıslıoğlu şunları söyledi:

"Böyle bir aşamada istifa edersek büyük kaos doğar. Ama göreve talip bir grup varsa, kongreyi düşünebiliriz. Bunun dışında ayrılmamız söz konusu değil. Çıkmayan candan umut kesilmez. Devre arasında önemli takviyeler planlıyoruz. İkinci yarıda 9 maçı içeride oynayacağız. Şansımızı sonuna kadar zorlayacağız."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler