KAYSERİ HABERLERİ

Murat Cahid Cıngı’dan ’Milletvekilliği Süreci’ Özrü

IHA
27.02.2015 - 09:43Son Güncelleme :

ERCİYES AŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MURAT CAHİD CINGI, ERCİYES'TE DEVAM EDEN ÇALIŞMALARDAN DOLAYI MİLLETVEKİLLİĞİ SÜRECİNDE SİYASİ SAHAYA İNEMEDİKLERİNİ SÖYLEYEREK, "ŞEHRİMİZE VE ERCİYES’E HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ÇOK ÖN PLANDA OLDUĞU İÇİN BELKİ SİYASİ ÇALIŞMALARI BİRAZ AKSATIYOR OLABİLİRİZ. BUNDAN DOLAYI ANLAYIŞLARINA SIĞINIYORUM" DEDİ.

IHA

Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Murat Cahid Cıngı, Erciyes’te devam eden çalışmalardan dolayı milletvekilliği sürecinde siyasi sahaya inemediklerini söyleyerek, "Şehrimize ve Erciyes’e hizmet etmek bizim için çok ön planda olduğu için belki siyasi çalışmaları biraz aksatıyor olabiliriz. Bundan dolayı anlayışlarına sığınıyorum" dedi.
Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Murat Cahid Cıngı, Erciyes’te devam eden çalışmalardan dolayı siyasi sahaya inemediklerini söyledi. Son nefesine kadar Kayseri için hizmet edeceğini belirten Cıngı, "Bilindiği gibi 25’inci dönem milletvekilliği adaylığı için müracaat ettik. İnşallah şehrimize şimdiye kadar yapmış olduğumuz gayretli çalışmaların neticesinde bir hizmet imkanı doğması için halkımız uygun görürse mecliste devam etmeye çalışacağız. Bilindiği gibi bizim vizyonumuzda Erciyes Master Planı şehrimizin geleceğine yön verecek. Şehrimizin sanayi ve ticaret şehri olmasının yanı sıra önemli bir kayak merkezi haline dönmesini sağlayacak çok ciddi devasa bir projedir. Bizde sayın Özhaseki başkanımızın daveti ile bu projenin başına geldik. 3.5 yıldır Erciyes AŞ’nin kurulması ile beraber arkadaşlarımız ile beraber proje yürütmeye gayret ediyoruz. Milletvekilliği de hem şehrimiz hem de ülkemiz için onurla yapılacak önemli bir vazifedir. Şehrimizin bundan sonraki gelişimine yön vermek açısından genel merkezin şehrimize olan katkılarını artırması açısından, şehrimizin hem sanayisini hem ticaretini hem turistik özelliklerini hem de siyasetini bilen biri olarak bundan sonra Kayseri için hayatımızın sonuna kadar, son nefesimize kadar hizmet etmeye gayret edeceğiz. Kayseri birçok hemşerimizin olduğu gibi bizim de bir sevdamız. Hem ülke içerisinde ki şehirlerarası rekabette hem de dünya rekabetinde Kayseri’nin hak ettiği yeri bulması için hepimizin gayret göstermesi gerekir. Bu uğurda gayret sarf edeceğiz" dedi.
Cıngı ayrıca, ziyaret edemediği teşkilat ve ilçe belediye başkanlarından özür dileyerek, "Bizim Erciyes’te ki yoğun yükümüz devam ettiği için siyasi sahaya inmiş değiliz. Ben buradan görüşemediğimiz teşkilat mensuplarına, ilçe başkanlarımıza ve belediye başkanlarımızdan da özür diliyorum. Erciyes’te hemen hemen her gün bir heyet var. Erciyes’te ki çalışmalarımız sezonun tam ortasında olduğumuz için çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Fırsat bulduğumuzda ziyaret etmeye gayret edeceğiz. İnşallah kendileri de şuana kadar gösterdikleri teveccühü devam ettireceklerdir diye düşünüyorum. Şehrimize ve Erciyes’e hizmet etmek bizim için çok ön planda olduğu için belki siyasi çalışmaları biraz aksatıyor olabiliriz. Bundan dolayı anlayışlarına sığınıyorum" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Murat Cahid Cıngı’dan ’Milletvekilliği Süreci’ Özrü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 09 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Murat Cahid Cıngı’dan ’Milletvekilliği Süreci’ Özrü haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  10 Kasım 2017, Cuma
  • İmsak
   05:28
  • Guneş
   07:08
  • Öğle
   12:33
  • İkindi
   15:18
  • Akşam
   17:37
  • Yatsı
   19:06
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı