Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Murat Aksu'dan teşekkür

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün Ocak 2010'da yapılacak olan Olağan Genel Kurulu'nda yönetim kurulu seçimleri için adaylığını açıklayan Av. Dr. Murat Aksu, aidatlarını 2 Kasım'a kadar ödeme çağırısında bulunduğu genel kurul üyelerine gösterdiklerini duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Murat Aksu yaptığı yazılı açıklamada, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün iyiliğini isteyen ve bu yolda aktif olarak rol almak isteyen birçok duyarlı kongre üyesi bu çağrıya olumlu cevap verdiğini belirterek, Ocak ayında yapılacak olan Olağan Kongre öncesinde 13.000'in üzerinde kongre üyesi aidatlarını yatırarak çok sevdikleri takımlarının yarınında söz sahibi olmak adına ilk adımı attıklarını ifade etti.

Yaptığı çağrıya çok güçlü bir geri dönüş aldığını kaydeden Aksu, "Beşiktaş Jimnastik Kulübü için en gerekli, gerçekçi ve uygulanabilir projeleri sunmak adına hazırlıklarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. 2 Kasım'da Kongre Üyelerimizin gösterdiği teveccüh ile alınan sonuç bu yolda çok önemli bir adım olmuştur ve bizlere de büyük bir moral desteği sağlamıştır. Bundan sonra bize düşen görev, Beşiktaş'ın geleceği için hazırladığımız projeleri kamuoyu ile paylaşmak, tavizsiz ve güçlü bir yönetim kurulu oluşturmaktır. İkinci hedefimiz ise bu çoğunluğun kongreye gelerek oy kullanmasıdır. Tüm kongre üyelerimize çağrımıza cevap vererek kulüplerine sahip çıktıkları için çok teşekkür ediyorum" sözleri ile konu ile ilgili mutluluğunu ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz