« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muran'dan taraftara teşekkür

Beko Basketbol Ligi takımlarından Olin Edirne Kulüp Başkanı Mehmet Muranlı, “Birlik ve beraberlik duruşumuzu mükemmel bir şekilde yerine getiren, değerlerimize sahip çıkarak yaşatan büyük Edirne'nin büyük taraftarlarına teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mehmet Muranlı, yaptığı yazılı açıklamada, Pazar günü kendi sahalarında oynadıkları Olin Edirne-Anadolu Efes basketbol ligi karşılaşması öncesi, hayatını yitiren şehitler, Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlar ve Cumhuriyet Bayramı ile ilgili, Olin Edirne Basketbol Kulübü ile taraftar derneğinin birlikte düzenlediği etkinliklere teşekkür etti.

Kulübün ve taraftarın geçmiş yıllarda olduğu gibi, ülkenin tüm değerlerine ve birlikteliğine ne kadar sahip çıktığını bir kez daha ispatladığını vurgulayan Muranlı, şöyle devam etti:

“Maç öncesi kulübümüz yönetimi, idari ve teknik kadrosu, oyuncusu ve taraftarıyla bir bütün olarak hem Cumhuriyet coşkusunu yaşamış, maça gelerek Van'daki depremzedelere destek amacıyla tribünlere koşmuş, ayrıca, hem Van depreminde hem de hain terör saldırılarında hayatını kaybeden, şehitlerimizi anarak bugünlerde en çok ihtiyacımız olan birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu örnek bir şekilde sergilemişlerdir.

Kulübümüz ve taraftarımız geçtiğimiz sezon da ülkemizin değerlerine sahip çıkmış, Cumhuriyet Bayramı ve 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramlarımızı aynı coşku ve birlik içinde kutlamış ve hain saldırılar sonucu hayatını kaybeden şehitlerimizi saygı ile anmıştır.

Hafta sonunda bir kez daha sergilediğimiz bu birlik ve beraberlik duruşumuzu mükemmel bir şekilde yerine getiren, değerlerimize sahip çıkarak yaşatan büyük Edirne'nin büyük taraftarlarına teşekkürü bir borç biliyorum. Olin Edirne Basketbol Kulübü takımıyla, taraftarıyla, saha içi ve saha dışı organizasyonlarıyla örnek olmaya devam edecektir.”

Bunları da Beğenebilirsiniz