« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Münir, Mustafa'nın kanına girdi

Mustafa, Fatmagül'le Kerim'i zor duruma sokacak...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İlgiyle izlenen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde Münir, uzun süre ortadan kaybolan Mustafa'yı sahilde bir izbede buldu. Fatmagül'ün artık kendisinden iyice nefret ettiğini anlayan Mustafa, onu tamamen kaybettiği için kederliydi. Üstelik gözünün önünde Kerim'le el ele uzaklaşmıştı.

Münir, Mustafa'nın bu durumunu lehe çevirmek için dil döktü ve olanlar oldu... 

Dün akşam olaylar şöyle gelişti;   

Minir, Mustafa'yı sahilde bir izbede buldu.     

Münir, Mustafa'nın kanına girdi. Mustafa, Fatmagül'le Kerim'i zor duruma sokacak şekilde savcıya ifade verdi.

Fatmagül'ün artık kendisinden iyice nefret ettiğini anlayan Mustafa, onu tamamen kaybettiği için kederliydi. Üstelik gözünün önünde Kerim'le el ele uzaklaşmıştı...

Münir, Mustafa'nın bu durumunu lehe çevirmek için dil döktü. "Fatmagül benden nefret ediyor." deyip ağlayan Mustafa'ya Münir, "Sen de onlardan nefret ediyorsun. Elinde intikamını almak için çok iyi bir fırsat var. Eğer Fatmagül'ün canını yakmak istiyorsan yalan söylediğini ortaya çıkartacak bir ifade vermen lazım. Haklı çıkarlarsa birbirlerine daha çok sarılacaklar. Sana karşı zafer kazanacaklar. Buna izin verme." dedi.

Bu sözlerin ardından geçmişine yenik düşen Mustafa, Fatmagül'le Kerim'i mutsuz edip mutlu olmayı hayal etti...

Münir amacına ulaştı. Mustafa, Fatmagül'le Kerim'i zora sokacak şekilde ifade verdi.

Mustafa, savcıya şunları söyledi: "Fatmagül'le nişanlı olduğum zamanlarda balıkçıydım. Sefere çıkıyordum. Uzun süre geri dönmüyordum. O sürede tanışmışlar. Birliktelermiş. Kerim, Fatmagül'e İstanbul'da yaşamayı vaat ediyormuş. Fatmagül de saftır. İnanmış.

Aralarında bir şey olduğunu hissediyordum. Fatmagül çok değişmişti. İstanbul'da yaşayalım diyordu. Benim buranın dışına çıkamayacağımı bildiği için... Ama şimdi ben de İstanbul'da yaşıyorum. Kasabada bana "boynuzu çıktı" demelerine dayanamadım.

Selim Yaşaran'ın nişan gecesinde Fatmagül ve ailesi onların mutfağında çalışıyordu. O gece bahçede Fatmagül'le Kerim'i gördüm. Fısır fısır konuşuyorlardı. Fatmagül'e sordum. Hır çıkardım. 1000 tane yalan uydurdu.O gece nişanı atarım diye rest çektim. Bağırdım, çağırdım. Fatmagül de Kerim'e gitmiş.

Yani sahile, olay yerine gitmiş. Bitsin bu iş demiş. Tabii benden korkmuş. Kerim de ikna etmeye çalışmış. İkna edemeyince de mecbur kalsın istemiş. Zorla sahip olmuş. Yaşaranlar maşaranlar yok ortada o pisliği yapan bizzat Kerim'dir.

Kerim benden korkuğu için İstanbul'a gidebilmek için Yaşaranlar'dan para istemiş. Onlar da arkadaşı olduğu için yardım etmişler." (kanald.com.tr)


Bunları da Beğenebilirsiniz