« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Münih'te G.Saray'a öncelik

Hazırlıklarını Avusturya'da sürdürecek olan G.Saray'ın yolculuğu sorunlu başladı.

Ali Naci KÜÇÜK / A.A.
SON GÜNCELLEME

Münih Havaalanı'ndaki radar sisteminin bozulması nedeniyle sarı-kırmızılı takımın uçağı Almanya’ya gidemedi. Radar sisteminin düzeltilmesinden sonra Münih’teki yetkililer Galatasaray Kafilesi’ne öncelik tanıdı ve uçağın alana inmesine izin verdi.

 

 GALATASARAY AVUSTURYA'DA

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'nın Wörgl kasabasında kamp yapacak Galatasaray futbol takımı, Almanya'nın Münih kentinden karayoluyla Avusturya'ya geçti.

Münih'te çok sayıda gurbetçi taraftarın karşılanan futbolcular ve teknik heyet, yoğun ilgi nedeniyle zor anlar yaşadı. Özellikle teknik direktör Fatih Terim ve futbolculardan Umut Bulut'a yoğun ilgi gösteren taraftarlar, ikili ile sık sık fotoğraf çektirdi, imza aldı.

Karayoluyla Avusturya'ya geçen sarı-kırmızılı ekip, Bad Haring bölgesinde 15 Temmuz Pazar gününe kadar çalışmalarını sürdürecek. Sakatlığı bulunan Yiğit Gökoğlan'ın yanı sıra Mehmet Batdal, Serkan Kurtuluş, Kazım Kazım ve Pino'nun kafilede yer almadığı belirtildi.

Galatasaray'ın Avusturya kampı kadrosunda şu futbolcular yer alıyor:

“Ufuk Ceylan, Eray İşcan, Çağlar Birinci, Gökhan Zan, Ceyhun Gülselam, Aydın Yılmaz, Riera, Ujfalusi, Hakan Kadir Balta, Yekta Kurtuluş, Mertan Caner Öztürk, İsmail Berk Ünsal, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Necati Ateş, Sercan Yıldırım, Umut Bulut, Culio ve Semih Kaya.”


Bunları da Beğenebilirsiniz