« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Munch Beşiktaş'ta

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alman futbolcuyu kadrosuna katan Kartal, A.Dursun ve Winklhofer'le de anlaştı

Siyah beyazlı yöneticilerin önceki gece gizlice İstanbul'a getirttikleri Bayern Münihli futbolcu dün 1 yıllığına kiralandı. Kocaelisporlu Ahmet Dursun'la ilgili pürüzleri ortadan kaldıran yöneticiler, Salzburglu Winklhofer'le de büyük ölçüde anlaşmaya vardılar.

Üç bomba birden

Beşiktaş, transferdeki sessizliğini bozdu ve dün bombaları birbiri ardına patlattı. Siyah beyazlı yöneticiler, önce Alman Marcus Münch ile el sıkışıp, sözleşme imzaladı. Ardından Kocaelisporlu Ahmet Dursun'u İstanbul'a getirip, renklerine bağladılar. Bununla da yetinmeyen yöneticiler, Avusturyalı Winklhofer'in işini de büyük ölçüde bitirdiler.

Önce Munch

Yönetici Affan Keçeci ve Tankut Dinç, önceki akşam geç saatlerde İstanbul'a getirdikleri Alman Marcus Münch'le gizlice anlaşmaya vardılar. B.Münih'in sol kanat oyuncusu Münch'ün geçtiğimiz sezon İtalya'nın Genova takımında kiralık olarak forma giydiği belirtildi. Beşiktaş, 1 yıllığına kiraladığı Münch için Genova'ya 600 bin Mark ödeyecek.

Ahmet harekatı

Siyah beyazlı yöneticiler, daha sonra rotayı Kocaeli'ne çevirdiler. Körfez ekibinin başkanı Sefa Sirmen'den Ahmet Dursun'u bir kez daha isteyen yöneticiler, bu kez olur yanıtı aldılar. Dün İstanbul'a gelen genç golcü ile masaya oturuldu ve her konuda anlaşmaya varıldı. Ahmet, 1.5 milyon Mark ve Serdar karşılığında Beşiktaşlı oldu. Genç golcüye verilen ücret ise açıklanmadı.

Ve Winklhofer

Beşiktaş Transfer Komitesi, üçüncü bombayı Avusturya'da patlattı. Siyah beyazlı yöneticiler, daha önce prensip anlaşmasına varılan Salzburglu Winklhofer'in işini büyük ölçüde bitirdiler. Pazartesi günü İstanbul'a gelmesi beklenen Winklhofer sağlık kontrolünden geçirilecek. Sağlam çıktığı taktirde sözleşme imzalacak.
Bunları da Beğenebilirsiniz