Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mükemmel hücum ediyoruz

Siyah beyazlı kulübün başkanı, eleştirilerin aksine iyi oynadıklarını savunurken rakamlar da kendisini kısmen haklı çıkarıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, takımın ve teknik ekibin gösterdiği üstün performanstan mutlu olduğunu söyledi. Demirören, Beşiktaş Dergisi’nin kasım sayısındaki yazısında, “Yorumların aksine maçlarda mükemmel hücum ediyoruz” dedi. Demirören, bu konuda şunları söyledi:
Gol atamıyoruz
“Yorumların aksine sahadaki oyun, iyi oyun ve takım oyunu üzerinedir. Beşiktaşımız’ın mükemmel hücumlarını gollerle süsleyememelerinden kaynaklanan eleştiriler, teknik direktörümüz Mustafa Denizli’nin ve oyuncularımızın profesyonelliği ile aşılmaya başlamıştır.”
Tarihe yeni imza
Yazısında siyah beyazlı taraftarlara destek çağrısında bulunan Demirören, şu mesajları verdi: “Tarihe yeni imzalar atmak için, birliğimizin her zamankinden daha güçlü gösterelim. Renklerimize olan aşkımızın oluşturduğu birlikteliğimizin, sevgi ve saygıyla bugünlere geldiğini gösterelim.
Hedef devler ligi
Vizyonumuz ve ilkelerimiz doğrultusunda yönetsel stratejilerimiz, küresel futbol markası olarak Beşiktaşımızı, her sene Şampiyonlar Ligi’nde görmek içindir. Hep ilk 16’nın içinde yer alacak şekilde planlanan stratejimiz, Beşiktaşımızı dünya markası kimliğiyle büyütmektir.”
Pozisyona giriyorlar
Bu sezon geride kalan 11 haftanın verileri, Demirören’in “Mükemmel hücum ediyoruz” sözlerini kısmen doğruluyor. Toplam ortada 2., toplam şutta 4. sıradaki Beşiktaş gol yollarında etkisiz. Ligin en çok pozisyona giren 5. takımı olan Kartal, 8 golle Manisaspor ile birlikte 14. sırada yer alıyor.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz