Ege Haberleri

  Müjdat Gezen üniversitelere konuk oldu

  Hürriyet Haber
  01.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türk tiyatrosunda 50. yılını kutlayan ünlü sanatçı Müjdat Gezen, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nde (DEÜ) öğrencilerle buluştu.İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, halkla ilişkilerde uygulamalı atölye dersi kapsamında her hafta alanında uzman, tanınmış bir ismi ağırlıyor.

  Son sınıf öğrencilerinin atölye dersine konuk olan Müjdat Gezen, meslekte geçirdiği yarım asırlık tecrübeleri paylaştı. Türk sinemasının gelişimi, sanatın toplumdaki yeri ve güncel olayları öğrencilerle paylaşan Müjdat Gezen, eğlenceli anlatım tarzı ve yaptığı esprilerle öğrencilere unutulmaz bir ders yaşattı.
  Börtü böcek festivaline katıldı
  Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Öğrenci Temsilciliği tarafından Rektörlüğün desteği ve Buca Belediyesi’nin katkılarıyla ‘Börtü Böcek Festivali’ düzenlendi. Festivalin ikinci gününde Türk Tiyatrosu’nun duayen ismi Müjdat Gezen, Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda, öğrencilerle buluştu. Gezen, kültür, sanat konuları ve toplumsal gündeme dair tüm soruları yanıtlarken, mizahi yaklaşımıyla izleyenlerle sıcak bir iletişim kurdu. Müjdat Gezen’e, söyleşinin ardından öğrenciler ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Kurt tarafından çiçekler sunuldu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı