« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muhteşem Körfez

Kocaelispor, Avusturya'da oynadığı ve 4-1 kazandığı maçta İngilizler'in ünlü takımını sahadan silerken, Başkan Sefa Sirmen, ‘‘Bu sezon büyük işler başaracağız. İnancım Arsenal galibiyetiyle daha da kuvvetlendi’’ dedi.

Mustafa BAĞDİKEN, (DHA
SON GÜNCELLEME
YILDIZ TOPLULUĞU

Lig hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren ve oynanan hazırlık maçında ideale yakın kadrosuyla sahaya çıkan İngilizler'in ünlü takımı Arsenal'ı 4-1 yenerek lige hazır olduklarını kanıtlayan Kocaelispor'da büyük sevinç yaşanıyor. Yeşil siyahlı takımın, Seaman, Dixon, Keown, Vieira, Parlour, Wilford ve Bergkamp gibi ünlü futbolculardan oluşan kadrosuyla sahada yer alan Arsenal'ı adeta sürklase etmesi, büyük sevinç yarattı.

LAZAROV SEVİNCİ

Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın, ısrarla iyi bir santrfor istediğini söylemesine rağmen, bu maçta Lazarov'un Arsenal filelerine 2 gol birden atması, Nuri ve Serdar'ın da golcülüklerini konuşturması yönetimi de rahatlattı. Kocaelispor Başkanı Sefa Sirmen de Arsenal karşısında alınan galibiyete sevinirken, ‘‘Kocaelispor'un Avusturya'daki iki maçını ben de izledim. Futbolcular tam hazır olmamakla birlikte iyi bir görünüm verdiler.

OLİYMPİAKOS'LA MAÇ

Ben Kocaelispor'un bu sezon büyük işler başaracağını söylemiştim. Bu inancım Arsenal galibiyetiyle daha da kuvvetlendi’’ dedi. Arsenal'ın teknik direktörü Arsene Wenger, ‘‘Kocaelispor'u kutlarım. Çok disiplinli bir oyun sergiledi. Biz ise maç içerisinde uyum sağlayamadık. Yeni oyuncular takıma henüz uyum sağlayamadı’’ dedi. Körfez ekibi bu akşam Yunan liginin güçlü takımı Oliympiakos’la son hazırlık maçını yapacak. Pazar günü İzmit'e dönecek.


)

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler