ERZURUM HABERLERİ

Muhtarlardan Başkan Bulutlar’a Teşekkür

IHA
28.07.2015 - 12:39Son Güncelleme :

MUHTARLARDAN BAŞKAN BULUTLAR'A TEŞEKKÜR

IHA

Erzurum’un Palandöken İlçesine bağlı köy mahalle muhtarları makamında ziyaret ettikleri Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlara, köylerine yapılan hizmetlerin den dolayı teşekkür ettiler. Palandöken İlçesinde mahalle statüsün de olan Dereboğazı, Kümbet, Tepeköy, Yağmurcuk, Taşlıgüney, Börekli, Konaklı, Güzelyurt, Çeperli, Alibezirgân, Yıkılgan, Güllü, Toparlak, Sığırlı ve Nenehatun köy mahalle muhtarları Palandöken İlçe Belediye Başkanı Orhan Bulutları makamında ziyaret ettiler.
“BAŞKAN BULUTLAR SAYESİN DE KÖYLERİMİZ HİZMET GÖRDÜ”
Köylerine yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyetlerini Palandöken Belediye Başkanı Bulutlara aktaran köy mahalle muhtarları,”Son altı yılda sayın başkanımız Orhan Bulutlar sayesin de köylerimiz şimdiki statüde mahallemiz gerçek anlamda hizmet gördü. Mahallemizin sokakları baştan aşağı kilittaş ile döşendi. Çocuk oyun parkları yapıldı. Taziye evleri yapıldı. Cami ve meydan düzenlemeleri yapıldı. Cami tuvaletleri sil baştan yeni den yapıldı. Camilerimize minare yaptı. Okul bahçeleri kilit taş ile döşendi. Bunların hepsi kısa sürede gerçekleştirildi. Bundan dolayı sayın başkanımıza teşekkür ederiz. Bugüne kadar köyümüz adına talep ettiğimiz hiçbir talep geri çevrilmedi. Zamanı geldiğin de ve önceliğine göre Palandöken Belediyemiz den istediğimizi hizmeti çok şükür aldık. Bugün ise aldığımız hizmetlere karşılık başkanımıza teşekkür etmek için geldik” diye konuştular.
“ YAPILAN ÇALIŞMALAR SADECE BİR BAŞLANGIÇTIR”
Palandöken İlçesinde son derece yoğun ve iyi bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Bulutlar,” İlçe sınırlarımız içerisin de bir ilçe belediyesi olarak yetki ve sorumluluğumuz gereği ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmaya gayret ediyoruz. Hiçbir şekil de ayrım gözetmeksizin eşit bir şekilde imkanlarımızı halkımızın hizmetine sunmayı ilke edindik. Bu ilkemiz de de son altı yıldır asla taviz vermedik. Bizim için Maksut Efendi Mahallesi ne ise Yıldızkent semtin de bulunan Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi de odur. Bizim bir sözümüz var merkezimiz deki mahallemiz de ne hizmet varsa köy statüsün de mahalle olan köylerimiz dede aynı kalitede hizmet olacak. Köylerimiz sokaklarını kilit taşı döşenmesi, çocuk oyun parkı, taziye evleri, cami minarelerini, gasil hanelerini, tuvaletlerinin, okul bahçeleri yapılması sadece bir başlangıçtır. Bizler belediye olarak köylerimize yaptığımız çalışmalara karşılık köy mahallelerimiz de yaşayan insanlarımız da tek isteğim var oda şudur evlerini ve bahçelerini düzenlese, hayvansal artıkları gelişi güzel değil de uygun yerlere dökseler köylerimiz içerisi daha güzel ve temiz olacaktır. Çünkü temiz, sağlıklı, yeşil ve yaşanabilir bir Palandöken hayalîmiz var” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Muhtarlardan Başkan Bulutlar’a Teşekkür hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muhtarlardan Başkan Bulutlar’a Teşekkür haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ekim 2017, Cuma
  • İmsak
   04:44
  • Guneş
   06:23
  • Öğle
   12:11
  • İkindi
   15:12
  • Akşam
   17:37
  • Yatsı
   19:04
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı