TEKİRDAĞ HABERLERİ

Muhtar Bayramda Çocukları Sevindirdi

IHA
29.10.2015 - 13:18Son Güncelleme :

SEFAALAN MAHALLESİ MUHTARI MEHMET ÖZMEN, ÇOCUKLARLA

IHA

Tekirdağ’ın Saray ilçesinde bağlı Sefaalan Mahallesi Muhtarı, Cumhuriyet Bayramı’nda çocukları sevindirdi.
Sefaalan Mahallesi Muhtarı Mehmet Özmen ve muhtar azaları, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Sefaalan Mehmet Uygun İlkokulu öğrencilerine sürpriz hazırladı. Muhtarlığın 300 adet şekerden yaptığı Türk bayrağı şeklindeki panoyu karşılarında gören öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu.
Muhtar Özmen, "Cumhuriyetimizin 92. yılında, böylesi anlamlı bir günde çocuklarımızı sevindirmek adına azalarımla birlikte böyle bir proje yapmayı düşündük. Panoyu okulumuza götürdüğümüzde panoyu karşılarında gören çocuklarımızın mutluluğu bizleri oldukça sevindirdi. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlar Cumhuriyetimizin teminatıdır. Buradan bu vesileyle milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Muhtar Bayramda Çocukları Sevindirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muhtar Bayramda Çocukları Sevindirdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı