KOCAELİ HABERLERİ

Muhsin çalınan bisikletine kavuştu

DHA
30.03.2017 - 12:12Son Güncelleme :
DHA

Nabi YAZICI/KÖRFEZ(Kocaeli), (DHA) - KOCAELİ'nin Körfez İlçesi'nde Suriyeli Muhsin Talip'in çalıştığı lokantanın önünde bulunan bisikleti çalındı. Bisikletini lokantanın bulunduğu cadde de bulurken büyük sevinç yaşayan Muhsin Talip, bisikletini kilitleyerek de önlemini aldı.

Körfez Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi'nde bir lokantada çalışan Muhsin Talip'in lokantanın önünde kaldırımda bulunan bisikleti çalındı. Muhsin Talip bisikletini yerinde göremeyince güvenlik kameraları incelendi. Önce bisiklete küçük bir çocuğun baktığı daha sonra genç bir kişinin gelerek bisikletle binerek uzaklaştığı görüldü. Muhsin Talip bisikletinin çalınmasını üzüntüsünü yaşarken, bir siparişi götürürken Ağadere Caddesi'nde kaldırıma bırakılan bisikletini gördü. Büyük sevinç yaşayan Muhsin Talip bisikletini alarak lokantanın önüne getirirken, önlemini de alarak bisikletine kilit taktı.
FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Muhsin çalınan bisikletine kavuştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 12 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muhsin çalınan bisikletine kavuştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı