KIRIKKALE HABERLERİ

Mühimmatspor kenetlendi

DHA
28.03.2016 - 10:22Son Güncelleme :
DHA

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)- KIRIKKALE Mühimmatspor yönetim kurulu tarafından bünyelerinde bulunan sporculara birlik ve beraberlik yemeği verildi. Kulüp Başkanı Sait Altıntaş, tüm amatör spor dallarında başarılı olmayı hedeflediklerini söyledi.
MKE Mühimmat Fabrikası Müdürü ve Kulüp Başkanı Sait Altıntaş, yaptığı konuşmada, "Mühimmatspor'un böyle güzel bir gecesinde, sporcularımızın başarısı sayesinde hep birlikte olduk. Burada spor camialarımızdan Kırıkkale'nin spor ile ilgili olan olmayan bütün misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz. Kulübümüzün bünyesinde bulunan U-17 ve U-19 gibi futbol faaliyetleri içersin de bulunan ve amatör kümede bulunan ve ilk beş arasındaki amatör takımımız ile birlikte önümüzdeki sezon bu başarıyı gençler olarak sizler yükselteceksiniz. Kulüp olarak bizim bütün özelliğimiz miniklerimize, gençlerimize yaptığımız yatırım dışarıdan hazır transfer etmeden ziyade kendi bünyemizde yetiştirmeyi arzuluyoruz. Mühimmat fabrikası bir kurum bu kurumun elemanları sayılıyorsunuz. Böyle bir müessese de spor yapmak sizin için bir ayrıcalık. Bizim de böyle sizin gibi çok değerli kardeşlerimize beraber olmak bizi de sevindirmiştir. Bizim için de bir ayrıcalık dolayısıyla başarılarınızı her zaman görmek istiyoruz. Bu çıtayı yükselttiniz bundan sonraki önümüzdeki yıllar içerisinde gerek A takımı, gerekse U-16, 17 ve 19 takımlarımızın daha başarılı olmasını istiyoruz" dedi.
Altındaş, Mühimmatsopr olarak futbol dışında boks ve voleybol takımlarının da bulunduğunu belirterek, "Boksta başarılı bir yıl geçirdiğimizi düşünüyoruz. Kulüp binamıza giren kardeşlerimiz, arkadaşlarımız orada Dünya, Avrupa, Balkan, Akdeniz ve Türkiye şampiyonu arkadaşlarımızın fotoğraflarını görüyorlar. Boks da eksiğimiz var. Daha çok çalışıp iyi yerlere doğru geleceğiz" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Mühimmatspor kenetlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 10 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mühimmatspor kenetlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı