Ege Haberleri

  Mühendislerin 55’inci yaş günü

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  23.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, yeni yaşını özel geceyle kutladı. Çalışanlar ve mühendislerden oluşan ‘Son Dakika’ adlı orkestra büyüledi.

  MAKİNA Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi’nin kuruluşunun 55’inci yıldönümü Tepekule Kongre Merkezi’nde düzenlenen özel bir gece ile kutlandı. Şube çalışanları ve mühendislerden oluşan ‘Son Dakika’ adlı orkestranın birbirinden güzel şarkılarıyla renklendirdiği gecenin açılış konuşmasını yapan Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Mehmet Özsakarya, enerji verimliliği alanında yetkili kuruluş olma yönünde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
  Enerji verimliliği
  Özsakarya, “Şubemiz enerji verimliliği konusunda yoğun bilgi birikimine ve insan kaynağına sahip kurumlardan biri konumuna geldi. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ile imzaladığımız protokolle yakın zamanda enerji verimliliği çalışmalarını başlatacağız. Çevremizdeki diğer üniversiteleri de süreç içinde bu çalışmalara katarak enerji verimliliği alanında, bölgemizi ülkemizin önemli bir merkezi haline getirmek en önemli hedeflerimizden biri” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı