Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muhatabım başkan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Gordon Milne, bordo mavili yöneticilerin kendisine dönük eleştirilerine kulaklarını tıkadığını belirtip, ‘‘Trabzonsporla ilgili tek muhatabım başkan Mehmet Ali Yılmaz'dır’’ dedi...

Yöneticilere tepki

Trabzonspor Teknik Direktörü Milne, yöneticilerin kendisine dönük eleştirilerine aldırmadığını belirterek, kendisinin bir tek başkan M.Ali Yılmaz ile muhatap olduğunu söyledi. Milne, ‘‘Tek muhatabım başkandır. Bunun dışında söylenenler özel görüşlerdir’’ dedi.

Kulaklarımı tıkarım

Düş kırıklığına uğranılan maçlardan sonra herkesin birşeyler söylediğine değinen Milne, ‘‘Sosyal temasların dışında yöneticilerle konuşmam olmadı. Kişilerin söylediklerine kulaklarımı tıkar ve görevimi yaparım. İnsanların kimin yararına çalıştığına karar vermesi gerekir. Ben, Trabzonspor için çalışıyorum’’ diye konuştu.

Sorun forvette

Takımda forvet sıkıntısı yaşandığını belirten Milne, ‘‘Sezon başında da sorunumuz forvetti, bugün de sorun aynı. Takımda doğal bir santrafor yoktu. Transfer ettik ama şu anda takımda yer almıyor. Bir takımda kilit oyuncular vardır. Kilit bölgelerindeki oyunculardan gerekli verimi alamadık’’ dedi.

İskelette aksaklık

Milne, Trabzonspor'da çok iyi bir iskelet oluşturmayı amaçladıklarını, buna göre de transfer yaptıklarına işaret ederek sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Campbell, Yuri Kalitvintsev, Selim ve Milosevski omurganın en önemli unsurlarıydı. Ancak Campbell ve Kalitvintsev gerçek performanslarına ulaşamadı.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz