« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muhammet Karabükspor'da

Kardemir Karabükspor Genel Menajeri Seyit İçgül, Ankaragücü'nden savunma oyuncusu Muhammet Hanifi ile anlaştıklarını söyledi.

Bülent DİKTEPE/KARABÜK, (DHA)
SON GÜNCELLEME

İçgül, "Muhammet Hanifi Yoldaş ile 1,5 yıllığına prensipte anlaştık. Hafta içersinde resmi imza gerçekleştirilecek. Transfer görüşmelerimiz sürüyor. Bir ya da iki oyuncu daha transfer etmek istiyoruz" dedi.

Takımdaki sakatların durumunu da anlatan İçgül, Cernat, Tozo ve Şenol'un sakatlıklarının devam ettiğini belirterek, "Bu oyuncularımızı ligin ikinci yarısına yetiştirmeye çalışıyoruz. İlk yarının ilk maçında Manisaspor maçında Tozo, Cernat sakatlıkları sebebiyle oynamayacak. Şenol'un durumu ise belirsiz. Deumi ise kart cezalısı olduğu için oynamayacak. Bu oyuncularımızın olmayışı takımımızı olumsuz yönde etkileyebilir. Zaten dar bir kadromuz var. Ama onların yerine oynayacak arkadaşlarımız ellerinden geleni yapacaktır" diye konuştu.

Emenike'nin, Nijerya Milli Takımı'na çağırılmasına da değinen İçgül, "Emenike Guatemala ile oynayacakları özel maçın aday kadrosuna çağrıldı. Türkiye'de şu anda en flaş isim. Hak etti ve Nijerya Milli Takımı'na çağrıldı. Orada da çok başarılı olacaktır" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz