Muhammed'in katilinden şok itiraf

BERLİN
31.10.2015 - 08:44 | Son Güncelleme:

Dört yaşındaki Muhammed'i öldüren 32 yaşındaki zanlı, 8 Temmuz'dan beri kayıp olan Küçük Elias'ı da öldürdüğünü polisteki ifadesinde itiraf etti. Zanlının Muhammed'i kaçırdıktan bir gün sonra öldürdüğü de ortaya çıktı.

Berlin'de 1 Ekim'de kayıp olan ve önceki gün arabada cesedi bulunan dört yaşındaki Muhammed'in katil zanlısı olarak tutuklanan 32 yaşındaki Silvio S. başka bir çocuğu da öldürdüğünü itiraf etti.

Polisin basına fotoğrafını dağıtması üzerine babasının ihbar ettiği zanlının, hem Muhammed'i hem de 8 Temmuz'dan beri kayıp olan Elias'ı öldürdüğünü poliste anlattı.

Polis, zanlının öldürüp toprağa gömdüğü küçük Elias'ın cesedine ulaşmak için aramalar başlattı.

Muhammedin katilinden şok itiraf


Cani, cinsel saldırıda bulunduktan sonra her iki küçük çocuğu da öldürdüğünü ifadesinde polise aktardı.

Berlin'de anne ve babasıyla birlikte kaldığı mülteci kampında 1 Ekim'den beri kaybolan ve bir daha da bulunamayan Muhammed'in cansız bedeni Perşembe günü caniye ait arabanın bagajında bulunmuştu. Zanlının Muhammed'i kaçırdıktan bir gün sonra 2 Ekim'de öldürdüğü de ortaya çıktı.

Muhammedin katilinden şok itiraf


Muhammedi'n öldüğünün anlaşılmasından sonra vatandaşlar, Muhammed'in kaçırıldığı mülteci kampının girişinde mum yakıp çiçek bıraktı.

Muhammedin katilinden şok itiraf

Muhammedi öldürüp arabanın bagajına sakladıMuhammed'i öldürüp arabanın bagajına sakladı
Berlin'de 1 Ekim'den beri kayıp olan 4 yaşındaki küçük Muhammedin'in cesedi bulundu. Katil, Muhammed'in elinden tutup götürürken görüntülere takılan kişi çıktı.

Muhammed hala bulunamadıMuhammed hala bulunamadı
Berlin'de kaçırılan 4 yaşındaki Muhammed, tüm aramalara rağmen 1 Ekim'den beri hala bulunamadı. Polis, video görüntülerinden Muhammed'i elinden tutup kaçıran şüphelinin resimlerini kentte dağıttı. Küçük çocuk ile ilgili bilgiyi verene savcılık da 20 bin Euro para ödülü koydu.

Berlin polisi mülteci Muhammedi arıyorBerlin polisi mülteci Muhammed'i arıyor
Berlin’de dört yaşındaki bir mülteci çocuk kayıplara karıştı. Annesiyle birlikte Bosna Hersek’ten Berlin’e gelen ve mültecilerin ilk işlemlerinin yapıldığı göç ve mülteciler dairesinin önündeki parkta son kez görülen dört yaşındaki Muhammed’i çok sayıda polis arıyor.

Etiketler: Almanya , muhammet

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı