« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muhammed'i ben parlatırım

Seyit Ateş, Muhammed’e gelen teklifleri Aybaba’nın isteğiyle reddettiklerini, Nene’den ise “transfer oyunları” yüzünden vazgeçtiklerini belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Radyospor’a konuştu. Özellikle siyah beyazlıların genç yıldızı Muhammed ve Nene transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Muhammed Demirci’nin takımdan ayrılacağı yönündeki söylentileri yalanlayan Ateş şöyle konuştu:

“Muhammed’le ilgili bir Süper Lig takımının yöneticileri bizi ve diğer yönetici arkadaşlarımızı aradı. Teklif üzerine Samet Hoca’yı aradım. ‘Muhammed’i gönderelim, pişsin’ dedim. Samet Hoca’nın cevabı ise, ‘Hayır. Onu oynatacağım, kadromda kesinlikle yer bulacak’ oldu.”
Ateş, tecrübeli teknik adamın, Muhammed’i bu sezon kesinlikle vitrine çıkaracağına inandığını da ifade etti.

Beşiktaş’ın tek kuruşu bile çok önemli

- Nene transferiyle ilgili spekülasyonları da yanıtlayan Ateş, “Nene ve kulübü PSG ile anlaştık. Fransızlar son anda fiyatı 3’ten 6 milyon Euro’ya çıkarttı. Biliyorsunuz, Mendes’in araya girerek fiyat yükselttiği şeklinde pek çok iddia var. Bu nedenle transferden vazgeçtik. Beşiktaş’ın parasının çarçur edilmesi konusunda çok başarısızız. Bizim için Beşiktaş’ın bir tek kuruşu bile çok önemlidir” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’ın, özellikle ekonomik sorunlarını bir yıl içerisinde çözmeyi amaçladıklarını dile getiren Ateş, “Transfer döneminde taraftarı mutlu edecek hamleler yapmamış olabiliriz ancak Beşiktaş’ın başta ekonomik olmak üzere pek çok problemini bir yıl içerisinde aşabilecek planlamayı yapıyoruz. İleriki günler Beşiktaş açısından başarılarla dolu olacak” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz