MUĞLA HABERLERİ

Muğla'nın 4 ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacak

DHA
31.03.2016 - 16:14Son Güncelleme :
Muğlanın 4 ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacak
DHA

TÜRKİYE Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Muğla İl Müdürlüğü'nden yapılan acıklamaya göre; Dalaman Trafo Merkezinde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle dört ilçede, 3 Nisan'da 07.00 ila 14.00 saatleri arasında elektrik kesintileri yaşanacak.

TEİAŞ Muğla İl Müdürlüğü, kentin dört ilçesinde yaşanacak elektrik kesintileriyle ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "Dalaman ilçe merkezi ile bağlısı 16 mahalle, Fethiye üzerinden beslenecek. DHMİ Dalaman Havalimanı, Hava Deniz Üs Komutanlığı, Dalaman Hava Meydan Komutanlığı ile TİGEM Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü'ne ise elektrik verilemeyecek. Ortaca İlçe merkezi ile bağlısı olan 15 mahalleye elektrik verilemezken, Köyceğiz ilçe merkezi, Toparlar, Karaçam, Hamitköy, Döğüşbelen, Yaylaköy, Yeşilköy, Zaferler, Yangı, Köyceğiz, Zeytinalanı, Kavakarası mahalleleri ile Otmanlar mahallesinin Meşebükü, Gökgedik, Şirinyer, Ören ve Aksaz bölgelerine ise Marmaris İlçesi üzerinden elektrik verilebilecek. Ula İlçesi'nde Balcılar Mahallesi dışında doruz mahalleye enerji verilemeyecek"

ÖNLEM ALIN ÇAĞRISI

Açıklamada ayrıca, "Belirtilen yerleşim merkezlerine çalışma süresince elektrik verilemeyecek olup tesislerinde bakım planlayan ilgililerin kendi güvenlik önlemlerini almaları gerekmektedir. Diğer yandan TEİAŞ çalışmasının önceden tamamlanması durumunda enerji daha erken verilebileceğinden bu durum ilgililerce dikkate alınmalıdır" denildi.

Mustafa SARIİPEK / MARMARİS (Muğla), (DHA)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Muğla'nın 4 ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 16 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muğla'nın 4 ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı