« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Muğla Ormanspor Transfere Başlad

EBBL takımlarından Muğla Ormanspor, yeni sezon için kardo kurma çalışmalarına başlarken Galatasaray Genç Takımında forma giyen Burak Emin Uğur ile anlaştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Erkekler Bölgesel Ligi’nde geçtiğimiz sezon iyi bir performans sergileyerek TB3L’ye yükselmeyi başaran Muğla Ormanspor, yeni sezon için hazırlıklarına Şeker Bayramı’nın bitiminde Datça’da yapacağı 10 günlük kampla başlayacak.

Geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunan 5 oyuncu ile sözleşme yenileyen Yeşil-Mavili ekip, Galatasaray Genç Takım Kaptanı Burak Emin Uğur ile anlaştı. Bu sezon bir iki tane daha genç oyuncuyu kadrolarına katacaklarını belirten Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert, “Genç çocukların yanı sıra 4-5 kaliteli oyuncu daha alarak ligin zirvesini kendimize hedef seçeceğiz. Oyuncu arayışları ve denemelerimiz devam ediyor. Kulüp olarak sporcu lojmanları, antrenmana alanları gibi konularda çok iyi bir noktaya geldik. Bundan sonra hedeflerimiz yüksek. 10 günlük Datça kampına kadar takımı oluşturacağız” dedi.

Galatasaray’dan transfer olan 1994 doğumlu geç oyuncu Burak Emin Uğur ise Muğla’da olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz