MUĞLA HABERLERİ

Muğla Büyükşehir İtfaiyesinden Uygulamalı Eğitim

IHA
20.08.2015 - 14:48Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİNDEN UYGULAMALI EĞİTİM

IHA

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, İlçelerdeki kurum ve kuruluşlardan gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirdiği eğitim ve yangın tatbikatlarına devam ediyor.
Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Yeniköy ve Kemerköy Termik Santralinde görev yapan özel itfaiye personeline yönelik eğitim ve yangın tatbikatı düzenledi. Düzenlenen eğitimde özel itfaiye personellerine, yangın nedenleri ve etkenleri, temel ilkyardım, yangın söndürme malzemeleri ve uygulamaları, yangın ve yangın sınıflandırması, yangına ilk müdahale ve yangın söndürme konularında uygulamalı olarak bilgiler verildi. Eğitime ve Yangın tatbikatına Yeniköy ve Kemerköy Termik Santralinde görev yapan 8 özel itfaiye personeli katıldı.
Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Raşit Çöl konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Düzenlediğimiz bu tarz eğitimlerle olası yangınlarla karşı kurum ve kuruluşlarda görev yapan personellerin bilinçlendirilmesi ve yangına erken müdahale edilmesinin sağlanmasını amaçlıyoruz. Daire Başkanlığımıza gelen talepler doğrultusunda eğitim ve yangın tatbikatları düzenlemeye devam edeceğiz”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Muğla Büyükşehir İtfaiyesinden Uygulamalı Eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muğla Büyükşehir İtfaiyesinden Uygulamalı Eğitim haberi güncellenecektir.

  MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   06:02
  • Guneş
   07:42
  • Öğle
   13:02
  • İkindi
   15:45
  • Akşam
   18:03
  • Yatsı
   19:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı