« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mucizeleri futbolda çok gördük

Beşiktaş’ın Alman teknik direktörü Schuster, “İçimizde o mucizeyi yaratmak için his ve güven var” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Bernd Schuster, UEFA Avrupa Ligi’nde Dinamo Kiev karşısında turu geçmelerinin mucize olarak görülebileceğini, ancak futbolda bu tür mucizelerin çok görüldüğünü söyledi.

Schuster, maçın oynanacağı Valeriy Lobanovskiy Stadı’nda düzenlediği basın toplantısında, turla ilgili bir soruya, “Mucize olarak görünebilir ama bu mucizeleri futbolda çok gördük. Bunun için buradayız. İçimizde o mucizeyi yaratmak için his ve güven var” diye yanıt verdi.

Spekülasyonlar çıkıyor

Alman teknik adam, takımın durumu ile ilgili bir soru üzerine de, “Bir şansızlığımız var, bunu yenememek bizi zorluyor ve içimizi acıtıyor” dedi. Bazı internet sitelerinde, menajerinin ağzından, kendisinin takımdan ayrılmak istediği yönünde haberler yer aldığının hatırlatılması üzerine Schuster, “İnternete girmedim. Beni ilgilendiren bir şey yok. Basında çok fazla spekülasyonlar çıkıyor” diye konuştu.

Yorum yapmam

Schuster, soğuk havanın kendilerini etkileyip etkilemeyeceği sorusuna ise “Beşiktaş’ta bu şartlar altında hiç maç oynamadığım için bu konuda yorum yapamayacağım” diyerek sözlerini tamamladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler