Mucize bebek12 günde geldi

Birce BORA / LONDRA
07.01.2015 - 12:37 | Son Güncelleme:

İngiltere’de 20 yaşında menapoza giren ve asla çocuk sahibi olamayacağını düşünen Allison Noyce 36 yaşında bebek sahibi oldu.

Noyce hamile olduğunu doğumdan sadece 12 gün önce öğrendiğini ve karnında “bir kitle” olduğunu ilk fark ettiğinde “Kanser olduğunu düşünüp endişelendiğini” söyledi.

Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen bebeğine Sophie ismini verdiğini söyleyen Noyce, İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada “Sophie gerçek bir mucize. Doktorlar bana hamile olduğumu ve doğuma sadece günler kaldığını söylediğinde kulaklarımıza inanamadık” dedi.

Fitnes antrenörü olarak çalışan Noyce, ergenlik çağında bir kaç kez regl olduğunu ancak 20 yaşına bastığında kanamalarının tamamen durduğunu ve doktorların kendisine “Asla çocuk sahibi olamayacağını söylediğini” belirtti.

41 yaşındaki eşi Richard’ın bu durumu kabullendiğini ve “Çocuksuz bir çift olarak da güzel bir hayat yaşayabileceklerini iddia ettiğini” söyleyen Noyce, “Sophie bizim için bir mucize oldu ve hala onun aramızda olduğuna inanamıyoruz. Aslında ikinci bir çocuğumuz olmasını da çok isteriz ancak kızımın doğumundan beri hiç regl olmadım yani yeniden hamile kalma olasılığım da oldukça düşük görünüyor” dedi.

Doktorlar 20 yaşında beklenmedik bir şekilde menapoza giren Noyce’un nasıl hamile kaldığını açıklayamadıklarını belirtti.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı