« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Mücadelemiz saha içindedir'

Gaziantepspor Taraftarlar Derneği Başkanı İrfan Karakuzulu, Gaziantepspor ile Diyarbakırspor arasında yıllardan bu yana bir dostluk olduğunu belirterek şunları söyledi: "Saha içerisinde rekabet olmasına rağmen saha dışında da dostluk hakimdi. Bu maç futbol açısından çok zevkli ve mücadeleci geçti. Maç sonrası gelişen olaylar Gaziantepspor taraftarlarını çok üzdü. İzleyenler maçı gördü. Gerek iki takımın yöneticileri, gerek tarftarlar hep beraber birlik beraberlik görüntüsü verdi.

ZEKİ GÜNAY - GAZİANTEP / DHA
SON GÜNCELLEME

Maç esnasında herhangi bir hadise yaşanmadı. Hatta bizim taraftarımız Güneydoğu diye birlik tezahüratı yaptı. Ancak maç sonrası Diyarbakırspor yöneticileri bizim taraftarımızı biraz gerdi. Taraftarımızın terör örgütü aleyhine attığı sloganları Diyarbakırspor'a mal etmemek lazım. Çünkü Diyarbakırspor bizim kardeş şehrimizin spor kulubüdür. Taraftarı da kardeş taraftarımızdır. Mücadelemiz saha içindedir. Diyarbakırspor taraftarının terör örgütünün taraftarı olarak değerlendirmemiz söz konusu değildir. Ufak tefek laflar olabilir ancak bunu tüm Gaziantep halkına ve taraftarına mal etmemek lazım.

Galatasaray maçına çıkmaması bizi üzer. Diyarbakırspor başkanına da sesleniyorum. Diyarbakırspor kesinlikle bu ligde mücadeleye devam etmeli. Gerçek gücünü saha içinde göstermeli. İşine gücüne bakmalı. Biz de Diyarbakırspor'u can-ı gönülden destekliyoruz. Onları seviyoruz."

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler