« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mücadelemiz bizi tatmin etti

Beko Basketbol Ligi play-off final serisi 5. maçında Fenerbahçe Ülker'i 83-79 yenerek, durumu 2-3'e getiren Efes Pilsen'de, genel menajer Engin Özerhun, rakipleri karşısında ortaya koydukları mücadelenin kendilerini tatmin ettiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Ülker ile dün oynadıkları karşılaşmanın serinin en iyi mücadelesi olduğunu ifade eden Özerhun, “Thornton'dan sonra Kerem Tunçeri'nin sakatlığı bizi iki önemli oyuncumuzdan yoksun bıraktı. Ancak Ender, Kerim'in eksikliğini iyi kapattı. Sahada olan oyuncularımız en üst düzeyde katkı yaparak, galibiyete ulaştı. Hala seride bir adım gerideyiz ama ortaya koyduğumuz bu mücadele bizi tatmin etti ve Abdi İpekçi Spor Salonu'nda galip gelebileceğimizin sinyalini verdi” diye konuştu.

Ergin Özerhun, serinin 6. maçını 2 Haziran Çarşamba günü Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yapacaklarını hatırlatarak, şunları kaydetti: “Rakip sahada oynayacak olmamız bir şey değiştirmez. Biz sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bundan önce deplasmanda yaptığımız iki karşılaşmayı da kazanacak performans ortaya koymuştuk. Özellikle deplasmandaki ikinci maçta farkı 17 sayıya kadar çıkarmamıza rağmen gelen baskıya cevap veremediğimiz için yenildik. Ancak orada kazanmamamız için hiçbir neden yok. Biz önceki karşılaşmalarda orada galip gelebileceğimizi gösterdik.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler