Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'Mübarek'in seks kasetleri vardı'

  Hürriyet Planet
  12 Ağustos 2012 - 18:01Son Güncelleme : 12 Ağustos 2012 - 18:52

  Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek'in seks kasetlerinin olduğu iddia edildi.

  Lübnan'ın El Hayat 2  televizyon kanalına konuk olan İtimat Hurşit adlı ünlü Mısırlı sanatçı, eski Enformasyon Bakanı Sefvet El Şerif'in elinde Mübarek'e ait gizlice çekilmiş seks kasetlerinin bulunduğunu iddia etti.

  Aynı zamanda eski İstihbarat Başkanı Salih Nasır'ın dul eşi olan Hurşit, Şerif'in gizli kameralar aracılığıyla bir çok üst düzey Mısırlı yetkilinin de benzer görüntülerini ele geçirdiğini ve bunlarla şantaj yaptığını ileri sürdü.

  Hurşit "Mısırlı bir çok yönetici Şerif'in kontrolündeydi. Mübarek dahil" dedi.

  ŞERİF DE CEZAEVİNDE

  Şerif, Mübarek yönetiminin devrilmesinin ardından yolsuzluk ve görevi kötüye kullanma suçlamalarıyla cezaevine konuldu. Ancak Hurşit'e göre, Mübarek'ten sonra cezaevine girdiği için delilleri yok etme fırsatı buldu.

  Mısır'ın ilk kadın oyuncularından olan Hurşit, daha sonra yapımcı Ahmed Hurşit ile evlenmişti. Kocasının işini büyüten ünlü aktrist aynı zamanda ilk kadın yapımcı olmuştu.

  1957-1967 yılları arasında İstihbarat Başkanlığı yapan Salih Nasır ile evlenen Hurşit, aynı programda bu evliliğin de tehditler nedeniyle gerçekleştiğini belirtti.

  Nasır'ın, oğlu Adem'e hamileyken kendisini kocasından boşanması için zorladığını anlatan Hurşit, "Beni kocamı akıl hastanesine atmakla tehdit etti" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı