Seyahat Muammer Yanmaz ile fotoğraf safarileri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muammer Yanmaz ile fotoğraf safarileri

Muammer Yanmaz Atölyesi ve Gazella Travel Designer işbirliğiyle hazırlanan yutdışında fotoğraf safarileri Mart ayında başlıyor. Sanat turlarının ilki 17-23 Mart tarihlerinde New York’a, ikincisi ise 22-29 Nisan tarihlerinde Havana’ya düzenlenecek.

Fotoğraf Sanatçısı Muammer Yanmaz ve Sanat Danışmanı Aylin Ünsal’ın rehberliğinde gerçekleştirilecek yurtdışı sanat turlarında katılımcılar, bu şehirlerde isterlerse Ünsal ile birlikte festival ya da bienal gibi etkinlikleri izleyecekler, isterlerse Yanmaz ile “fotoğraf safarisi”ne çıkacaklar.

Muammer Yanmaz Atölyesi’nde New York Fotoğraf Safarisi ve Havana Fotoğraf Safarisi öncesinde 3 günlük eğitim verilecek. Muammer Yanmaz, dünyanın belli başlı şehirlerine düzenledikleri bu safarilerde gün boyu fotoğraf çekileceğini, çekilen fotoğrafların akşam otelde katılımcılarla birlikte değerlendirileceğini söylüyor. Türkiye’ye döndüklerinde ise “Evliya Gezi Grubu” adı altında tüm fotoğraflar sergilenecek ve Gazella Web sitesinde de “E-Galeri” adıyla yayınlanacak.

Katılımın 25 kişiyle sınırlı olacağı ve bir hafta sürecek geziler hakkında ayrıntılı bilgi almak için
www.gazella.com ya da www.muammeryanmaz.com


Yorumları Göster
Yorumları Gizle