MUĞLA HABERLERİ

MSKÜ Senatosundan Terörü Kınama

IHA
18.09.2015 - 11:58Son Güncelleme : 18.09.2015 - 11:59

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ SENATOSU TERÖRÜ KINADI.

IHA

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Senatosu aldığı son kararda ülkemizde huzuru bozan, kardeş kavgasına neden olan terör odaklarını ve bu odakları içte veya dışta destekleyenleri kınadı.
Üniversite senatosundan yapılan açıklamada, “Ülkemizde özellikle Haziran 2015’ten itibaren bölücü terör örgütü artan hain saldırılarıyla, kan dökmeye devam etmekte ve yüzyıllardır kardeşlik ve barış içinde yaşayan ülkemiz insanlarının huzurunu bozmak, aralarında kargaşa çıkarmak, kardeşlik duygularıyla bir arada yaşayan insanlarımızı birbirine düşman etmek için her türlü hile ve tuzağı haince sergilemektedir. Aziz milletimiz, tarihten aldığı birlik-beraberlik gücüyle, kardeşliğimize ve geleceğimizi kasteden insanlık düşmanı hain teröristlerin ve onlarla iş birliği yapan iç ve dış odakların kirli emellerine ulaşmasını engelleyecek ve birlik-beraberliğimizin bozulmasına asla müsaade etmeyecektir. Menfur terör eylemleriyle güzel ülkemizin birlik ve dirliğini bozmaya çalışan, millet, vatan ve insanlık düşmanları hain teröristleri ve işbirlikçilerini şiddetle kınıyor ve lânetliyoruz. Saldırılara maruz kalan, ülkemizin birlik ve bütünlüğü için hayatını feda etmekten çekinmeyen vatan ve millet sevdalısı kahraman ve cesur Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Türk Polis Teşkilatımızın, bütün varlığımızla yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.
Geçmişte dünyanın en köklü medeniyetlerini kurmuş olan ve günümüzde de bu gücünü devam ettiren devletimiz, sarsılmaz gücüyle, bu terörist oluşumu iç ve dış destekçileriyle birlikte yok etmesini bilecektir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi mensupları, devletimizin ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü hususunda sarsılmaz bir kararlılığa sahiptir ve sahip olmaya devam edecektir. Bu doğrultuda, Üniversite senatosu olarak, hain terör örgütünü ve bu kanlı terör örgütüne destek olanları şiddetle lânetliyoruz. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Senatosu olarak, bu hain saldırılar sonucunda şehit düşen tüm askerlerimize ve güvenlik güçlerimize Yüce Allah’tan rahmet; aziz milletimize, acılı ailelerine sabır; yaralı olan askerlerimize acil şifalar diliyoruz”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden MSKÜ Senatosundan Terörü Kınama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 11 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MSKÜ Senatosundan Terörü Kınama haberi güncellenecektir.

  MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Eylül 2017, Pazar
  • İmsak
   05:13
  • Guneş
   06:49
  • Öğle
   13:09
  • İkindi
   16:34
  • Akşam
   19:09
  • Yatsı
   20:33
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı