« Hürriyet.com.tr
MENÜ

MP Antalyaspor'dan proje açıklaması

Medical Park Antalyaspor'un, uygulamada olan, Türkiye Futbol Federasyonu, spor kamuoyu ve camia tarafından taktir gören her projenin devamlılığı için gerekli organizasyonların sürdürüleceği bildirildi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Medical Park Antalyaspor Kulübünden yapılan yazılı açıklamada, son günlerde kamuoyunda, kulüp yönetimi ve altyapı koordinatörlüğü tarafından daha önce uygulamaya konulan ve başarılı olan bazı projelerin iptal edildiğine dair haberler yer aldığı kaydedildi. Medical Park Antalyaspor olarak Türkiye Futbol Federasyonu, spor kamuoyu ve camia tarafından taktir görmüş her projenin devamlılığı için gerekli organizasyonların sürdürüleceği anlatılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Özellikle altyapı yapılanmamız içerisinde bu projelerin değerini, katılımını, kalitesini yükselterek ve geliştirerek, daha kapsamlı halde programlanan sezon içerisinde yer alan organizasyon tarihlerinde uygulamaya koyacaktır. Altyapımızda görev yapan teknik ekip ve personelimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her projemizin, her oyuncumuzun ve her velimizin bizim için bir değer olduğunun bilinciyle tüm bilgi ve becerisiyle en iyiyi yapmak için çalışmalarına aralıksız devam edecektir."


Bunları da Beğenebilirsiniz