« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mourinho Rooney'e göz kırptı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin yeni hocası Jose Mourinho, Manchester United'ın İngiliz golcüsü Wayne Rooney'e ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Basın toplantısında konuşan Mourinho, 27 yaşındaki İngiliz futbolcu için, "Rooney, futbol için en harika yaşında. Olgun, çok deneyimli ve hala genç. Onu neyin mutlu edeceği, ne isteyeceği, ona bağlı" ifadesini kullandı.
İngiliz futbolcunun kendisine benzediğini vurgulayan Portekizli teknik adam, " Rooney benim gibi. Kontratında verilen miktarın bir kuruş fazlasına ihtiyaç duymaz. Bir kupa fazla ya da az kazanmış farketmez. Mutlu olmalı. Nerede kendini daha mutlu, hırslı ve hazır hissedecek? Onu beğeniyorum" görüşünü dile getirdi.

Basın mensuplarının Rooney'i kadrosunda görmek isteyip istemediğine dair sorularını yanıtsız bırakan deneyimli teknik adamın bu tavırları, İngiliz basınında "Mourinho, Rooney'i kadrosunda görmek istiyor" şeklinde yorumlandı.
"Kırmızı Şeytanlar"ın Rooney'i satmak istemesi durumunda Arsenal ve Chelsea'nin bu transferle ilgileneceği iddia ediliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler