Ege Haberleri

EGE

  Motosiklet gelin arabası

  Burak GEZEN / ÇANAKKALE, (DHA)
  11 Ağustos 2009 - 00:00Son Güncelleme : 10 Ağustos 2009 - 22:01

  Çanakkale’de dünya evine giren motosiklet ustası Murat İskamya ile özel bir şirkette çalışan Fatma Güney’in düğün aracı motosiklet oldu.

  40 bin lira değerindeki Suzuki Hayabusa marka motosikletin gelin arabası yapıldığı düğünde, damat Murat İskamya (27), eşi Fatma Güney’i (23) gelinlikle arkasına bindirip yollara düştü, motosiklekçi arkadaşları da yalnız bırakmadı.

  Damat Murat İskamya, motosiklet tutkusu yüzünden gelin arabası yerine kendisine ait Suziki Hayabusa marka motosikleti gelin motosikleti yaptı. Damat İskamya ile kendisi gibi Troya Motosiklet Kulübü üyesi olan motosikletli 40 arkadaşı toplanıp, Barbaros Mahallesi Beldemiz Sitesine gelin almaya gitti. Düğün konvoyu da motosikletlerden oluştu. Beldemiz Sitesi’nden aldığı gelin Fatma Güney’i motosikletine bindiren damat Murat İskamya, peşindeki 40 motosikletli arkadaşıyla şehir turuna çıktı. İskamya, "Motosikletle doğduk, motosikletle büyüdük, motosikletle evleniyoruz. Uzun süredir nişanlı olduğum Fatma da motor tutkunu haline geldi. Motosiklet ikimizin de hayatımızın bir parçası. Bu yüzden düğün arabası yerine düğün motosikleti yaptık. Konvoyu da yine motosikletli arkadaşlarım oluşturdu. Düğünün ardından balayına da motosikletimizle gitmeyi planlıyoruz" dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı