« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mosturoğlu'ndan Beşiktaş'a Van Persie tepkisi

Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Robin van Persie ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

Cem Ali ÇİNKILIÇ
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, siyah beyazlı takımın kamp yaptığı Almanya kampında bugün düzenlediği basın toplantısı büyük yankı yarattı. Transfer çalışmalarına ilişkin önemli bilgiler veren Orman'ın özellikle Robin van Persie hakkında yaptığı açıklamalar yeni bir tartışmanın kapısını açtı.

Fikret Orman, Fenerbahçe'nin transferi konusunda KAP'a bildirimde bulunduğu Hollandalı oyuncunun fiyatının kendilerinin devreye girmesi nedeniyle yükseldiğini ima ederek, şunları söyledi:

"Robin van Persie bizim çok uzun süredir gündemimizde olan bir oyuncuydu. Daha kimse bilmeden biz kendisi ile görüşmüştük. Ama değerli rakibimiz bizden daha sonra devreye girdi ve teklifimizin üstünde bir teklif yaptı. Biz de bütçemiz dahalinde kendisine 4 hafta önce bir teklif yaptık. Kendisi kararı verecek. Bizim için Van Persie tek alternatif değil. Aynı mevkide bir çok oyuncuyla görüşüyoruz. Van Persie'nin bedeli 3 yıl için tahmini 30 milyon Euro civarında olur."

Mosturoğlundan Beşiktaşa Van Persie tepkisi İŞTE FİKRET ORMAN'IN AÇIKLAMALARIBeşiktaş Başkanı'nın bu sözleri anında yankı buldu ve Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, kişisel Twitter hesabından Orman'a sert bir yanıt verdi..

Mosturoğlundan Beşiktaşa Van Persie tepkisi FENERBAHÇE VAN PERSIE'Yİ BORSAYA BİLDİRDİMosturoğlu, "İmzalanmış bir sözleşmeye rağmen 'Biz teklif verdik, rakam arttı' şeklindeki açıklamaları saflık olarak değerlendiriyorum. Saf olmayın lütfen" dedi.

İŞTE MOSTUROĞLU'NUN TWEET'İ


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler