Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Moskova notları

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Celil ve Vural üzgün


Uçağı kaçırdıkları için Moskova'ya gidemeyen ve Milli Takım'dan çıkarılan Samsunsporlu Celil ve Vural yaşanan talihsizlikten büyük üzüntü duyduklarını söylediler. Genç futbolcular, ‘‘Bizim bir hatamız yok. Dönüşte hocamıza bunu bir rapor halinde ileteceğiz’’ dedi.

Özdemir’den şikayet

Milli Takım'ın Rusya maçındaki kafile başkanı olan Selami Özdemir, Ruslar'ın maçın oynanacağı stadı idman için vermemeleri olayını UEFA'ya bildireceklerini söyledi. Özdemir, ‘‘Ruslar'ın yaptığı hareket çok yanlıştı. Bunu gerekli yerlere ileteceğiz’’ dedi.

Okan’ın heyecanı

BEŞ yıl aradan sonra yeniden Milli Takıma çağırılan Okan Buruk, iki büyük hedefinden birine ulaştığını söyledi. Okan, ‘‘Milli Takım benim için büyük bir gurur. Şimdi sırada Avrupa'nın ünlü takımlarından birine transfer olmak var’’ dedi.

Yasin: Kalıcıyım

Sakaryaspor'dan Milli Takıma çağırılan Yasin, amacının Avrupa Şampiyonası eleme maçları kadrosunda da yer almak olduğunu söyledi. Genç futbolcu, 2.ligden Milli Takıma çağırılmasına hem çok şaşırdığını, hem de çok sevindiğini belirtti.

Tarık: Milli Forma mesajdır

Rusya maçı aday kadrosuna çağırılan Tarık, Milli Takıma yükselmesinin kalitesinin bir göstergesi olduğunu söyledi. Genç futbolcu, ‘‘Beni Fenerbahçe'den verimsiz olduğum gerekçesi ile uzaklaştıranlara sanırım gereken yanıtı vermiş oldum’’ dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler