GeriSpor Moshoeu'yu göndermediler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Moshoeu'yu göndermediler

Kocaelispor Yönetimi, cumartesi akşamı İnönü Stadı'nda Beşiktaş ile oynayacağı maçı düşünerek, yıldız futbolcusu Moshoeu'yu çağırıldığı Güney Afrika Milli Takımı kampına göndermedi. Güney Afrika'nın Cumartesi akşamı Almanya'da Alman Milli takımı ile yapacağı hazırlık maçı için çağırılan Moshoeu için girişimlerde bulunan Futbol Şubesi Sorumlusu Bekir Halefler, ‘‘Güney Afrika Federasyonu faks çekerek bu futbolcuyu ısrarla istediklerini söyledi. Ancak onlarınki hazırlık maçı. Bizim büyük önem taşıyan Beşiktaş maçımızla aynı güne rastlıyor. Herşeyi göze alarak bu futbolcumuzu göndermedik. Moshoeu Beşiktaş maçında kesinlikle oynayacak’’ dedi.

Yeşil siyahlı yönetim, Romanya Milli Takımı'na çağırılan kaleci Stingaciu için de girişimlerde bulunup, bu futbolcunun sorununu çözdü. Stingaciu, Beşiktaş maçında oynayacak ve pazartesi günü ülkesi Romanya'ya gidecek.

Öte yandan Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdüren yeşil siyahlı takımda sakat ve cezalı futbolcular teknik direktör Holger Osieck'i sıkıntıya soktu. Dünkü çalışmayı basına kapatan Alman çalıştırıcı, Osman'ın sarı Orhan'ın kırmızı kart cezaları nedeniyle Beşiktaş maçında büyük bir ihtimalle Erhan, K.Orhan ve Engin gibi genç oyuncuları sahaya sürecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle