« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Moshoeu evine kapandı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe'nin G.Afrikalı yıldızı, kötü gidişten büyük üzüntü duyduğunu , utancından evinden bile çıkamadığını belirterek, ‘‘Herşey para değil. Trilyonluk İnter bile başarısız’’ yorumunu yaptı...

<ı>Kimseyle konuşmuyor

O artık içimizden biri... Tam 6 yıldır Türkiye'de top koşturuyor... 32 yaşında, Fenerbahçe'nin en istikrarlı, en başarılı futbolcusu.. Belki de takımdaki kötü gidişe en çok üzülen Moshoeu... Güney Afrikalı yıldız alışverişe çıkamıyor, sinemaya gidemiyor, kimseyle de konuşamıyor.

<ı>Haksız eleştiri

Şampiyonluk yarışında geriye düşen F.Bahçe'de haksız eleştirilerinden şikayetçi olan Moshoeu, ‘‘Sahada para oynamıyor, insanlar oynuyor. Eğer para herşey olsaydı, bugün Ronaldo’lu İnter ile yıldızlar topluluğu Paris Saint Germain kötü günler yaşamazdı’’ diyor.

<ı>Sabır istiyoruz

Türkiye'de futbola bakış açısının çok farklı olduğunu ifade eden Moshoeu şöyle konuşuyor: Futbolda herşey vardır. Eğer iniş çıkış olmazsa heyecan da olmaz. Önemli olan maratonun sonundaki başarıdır. Sabırlı olmalıyız. Herkes kazanmak için mücadele ediyor. Kimse kaybetmek istemez.

<ı>Kafası karışık

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan siyahi oyuncu kalıp kalmama konusunda henüz kararını verememiş. Güney Afrika'ya geri dönebileceğinin de sinyalini veren Moshoeu, ‘‘Lig bitiminde ülkeme gidip iyice düşüneceğim. Daha sonra transfer için rotamı çizeceğim’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler