Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mosch'un sakatlığı takımı olumsuz etkiledi

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi Teknik Sorumlusu Levent Deringöl, Samsun Basketbol Takımı ile yapılan maçtan önce Sheana Mosch'un rahatsızlanmasının takımı olumsuz etkilediğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Deringöl, skor anlamında katkı sağlamak için transfer edilen ve takımın en önemli kozlarından olan Mosch'un rahatsızlığının diğer oyuncuları da etkilediğini ve motivasyonlarının bozulduğunu kaydetti.

Samsun maçında oyuncu değişikliğinde dengeyi kuramadıklarını ve sıkıntı yaşadıklarını belirten Deringöl, “Samsun maçından önce Sheana Mosch'un rahatsızlanması takımı olumsuz etkiledi. Üçlük sayılar atan oyuncumuzun rahatsızlığı ve skora katkı yapamaması beraberinde yenilgiyi getirdi. Yeni oyuncumuz Makbule de takıma tam anlamıyla alışmadığı için skor üretmede sorun yaşadık” diye konuştu.

Deringöl, 6 Kasım Pazar günü Tarsus Belediyesi ile yapılacak müsabakada galip gelerek Samsun maçını telafi etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Pazar gününe kadar Mosch'un rahatsızlığının geçmesini umut ettiklerini ifade eden Deringöl, bu oyuncunun maçta yer almasının kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

Antakya Spor Salonu'nda yapılacak Tarsus Belediye maçı dahil kendi evlerinde oynayacakları tüm maçları kazanmak istediklerini belirten Deringöl, taraftarları her maça beklediklerini, onların desteğiyle daha iyi sonuçlar alacaklarına inandıklarını kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler