Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'Moruk' dayağı

  Hürriyet Haber
  01.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 01.09.2000 - 00:01

  Antalya Barosu avukatlarından Mehmet Nuri Atalay, kendisine 'moruk' diyen eşinin iki gözünü morarttı.

  ANTALYA Barosu avukatlarından Mehmet Nurettin Atalay'ın eşi Funda Atalay kendisini dövdüğü gerekçesiyle avukat eşi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. 29 yaşındaki Funda Atalay, geçimsizlik nedeniyle ilk eşinden ayrıldıktan sonra 3 yıl önce evlendiği 50 yaşındaki Mehmet Nurettin Atalay'dan iki çocuk sahibi oldu.

  7 GÜNLÜK RAPOR

  Örnekköy'de oturan Atalay ailesi önceki gün yine tartıştılar. Avukat Atalay, eşine tek yumruk attı. Ancak burnuna gelen yumruk yüzünden Funda Atalay'ın iki gözü de morardı. 7 günlük iş göremez raporu alan Funda Hanım, Aileyi Koruma Kanunu'na başvurdu. Mahkeme de bunu onayladı. Funda Atalay, eşini suçlayarak ‘‘Beni sürekli dövüyor’’ dedi.

  SENDEN UTANIYORUM

  Av. Mehmet Nurettin Atalay ise ‘‘Benim beynimde tümör var. Bu yüzden sürekli ilaç kullanıyorum. Önceki gün eve gittim. Bana bağırmaya başladı, 'Sen yaşlı ve hasta bir moruksun. Seninle yolda yürümekten bile utanıyorum' dedi. Bu sözler beni çılgına çevirdi. O hırsla elimi savurdum’’ dedi.

  29 yaşındaki Funda Atalay, geçimsizlik yüzünden ayrıldığı ilk eşinden sonra kendisinden 21 yaş büyük Avukat Mehmet Nurettin Atalay ile evlendi. Funda Atalay, ‘‘Moruk’’ diye hitap ettiği eşinden dayak yediğini iddia ederek savcılığa başvurdu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı