« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Moral arayışı

F.Bahçe’de 5 yönetici birden sarı lacivertli takımla yakından ilgilenip, futbolcular ve aileleriyle sık sık bir araya gelip, motivasyonun üst seviyeye gelmesi için çalışacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’de sezona iyi bir başlangıç yapılamamasıyla yaşanan olumsuz havanın izlerinin silinmesi için yönetim kurulundan bazı isimler takımla yakından ilgilenerek moral seviyesinin yükseltilmesi için harekete geçiyor. Sarı lacivertli yönetim kurulunda, Mahmut Uslu, Şekip Mosturoğlu, Ali Koç, Ali Yıldırım ve Neşet Yalçın’ın zorlu bir dönem geçiren takımın yakından takip etmesi görüşü benimsendi.

Hep takımın yanında

Pazartesi günü yapılan haftalık olağan toplantısından çıkan karar gereği ismi deklare edilen 5 yönetici bundan böyle futbol takımı ve aileleriyle sık sık bir araya gelecek, yemekli toplantılar düzenleyerek moral ve motivasyon anlamında takımın daha iyi seviyeye gelmesini sağlayacak. Sarı lacivertli takımın tecrübeli yöneticileri, takımın her an yanında olup, sorunlarıyla ve sıkıntılarıyla yakından ilgilenip, futbolculara destek olacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler