« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mor forma beğenilmedi

Galatasaray'ın 2009/2010 sezonunda giyeceği formalar dün gece düzenlenen bir törenle tanıtıldı. Yeni sezon formalarından en dikkat çekici ise sırf mor renke olan forma oldu.

hurrieyt.com.tr
SON GÜNCELLEME

İŞTE GALATASARAY'IN YENİ FORMALARI

Davette hem izleyicilerin, hem de sporcuların bu formaya hemen alışamadıkları görüldü. İzleyiciler arasından bazı kişiler, mor formayı beğenmediklerini yüksek sesle söylerken, teknik direktör Frank Rijkaard dahil bazı sporcuların da görüşleri bu düşüncelerle örtüştü.

TARAFTAR BEĞENMEDİ

Galatasaralı taraftarlar da bu sıra dışı renkteki formayı beğenmedi. Hürriyet okuyucularının katıldığı ankette, mor formayı beğenenlerin oranı yüzde 46,3'te kalırken, beğenmeyenlerin oranı ise yüzde 53,7 oldu.

Mor forma beğenilmedi

Formayla ilgili bazı yorumlar:

Ercan İlik: Morardınız desenize:)))

İrem Yolcu: Aslında mantıklı olarak düşünürsek adamlar formalarımıza gülmekten maçı oynayamazlar bizde maçı kazanırız. yani avantaj olarakta düşünebiliriz... :)

Tuğrul Eskikül: Seneye de toz pembe forma bekliyoruz :))

Formayla ilgili diğer görüşler...

GALATASARAY'DA, YENİ FORMALAR SATIŞA SUNULDU

Galatasaray Futbol Takımı'nın 2009-2010 sezonunda giyeceği formalar, satışa çıktığı ilk gün taraftarlardan yoğun ilgi gördü.

Dünkü tanıtımın ardından bugün satışa sunulan formalara sarı-kırmızılı taraftarların büyük ilgi gösterdikleri, mor renkteki formaların, satış sıralamasında açık farkla önde gitmekte olduğu açıklandı.

Galatasaray Kulübü, internet sitesinden bir açıklamada yaparak, gösterdikleri ilgiden dolayı taraftarlara teşekkür etti.

Takımın giydiği orijinal formalar 89, taraftar formaları ise 52 liradan bugünden itibaren tüm Galatasaray Store'larda, Adidas satış noktalarında ve “www.gsstore.org” adresinde satışa sunuldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler