« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mondragon şoku

G.Saray'ın Kolombiyalı kalecisi, milli takım kampında sakatlandı. Mondragon, sahalardan 2 ya da 3 hafta uzak kalacağını açıkladı. Bu haber teknik kadroyu sıkıntıya soktu.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
TEKRARLADI

G.Saray'da Mondragon sancısı... Kolombiya Milli Takımı'na çağrılan, ancak oynamayan file bekçisinin Lazio maçındaki sakatlığı nüksetti. Yıldız oyuncu idmanda sakat olan kasık adalesi iç ve dış bağlarını hareket ettiren bölgesine aldığı darbe sonrası sakatlandı.

VİCTORİA'YI ARADI

Victoria'yı arayan Mondragon, ‘‘Antrenmanda gereksiz bir topu kurtarayım derken, çok kötü sakatlandım. Doktorlar iki-üç hafta sahalardan uzak kalacaksın diyorlar. Dünya başıma yıkıldı. Burda kalmamı istiyorlar ama ben Türkiye'de tedavi olacağım’’ dedi.

OYNAMAK İSTİYOR

Kolombiyalı kaleci sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Roma maçının hayaliyle yaşıyorum. Ne olursa olsun bu maçta kalede olmak istiyorum. Türkiye'ye yarın (bugün) gelip, gereken tedaviyi görmek istiyorum. Türk doktorlarına güveniyorum. Öyle inanıyorum ki, beni Roma maçına yetiştirirler.’’


GERGİN LUCESCU

G.Saray, Diyarbakırspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını dün gerçekleştirdiği idmanla sürdürdü. Teknik direktör Mircea Lucescu‘nun antrenmanda bir hayli gergin ve moralinin bozuk olduğu gözlenirken, Rumen çalıştırıcı idmanın ardından Fleurquin ile bir süre konuşarak, bu oyuncuya uyarılarda bulundu.

İzin şartı

Teknik direktör Lucescu, yönetim kurulunun kendisine yazılı olarak gönderdiği bir uyarıyı medya mensuplarına bildirerek, futbolcularla yapılacak roportajlar öncesinde yönetim kurulundan izin alınmasını istedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz