Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mondi'ye son uyarı

A.Gücü maçında rakip takım futbolcularına saldıran ve kırmızı kart görmekten kıl payı kurtulan Mondragon’a yönetimden uyarı geldi.

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
G.Saray İkinci Başkanı ErgunGürsoy, dün Kolombiyalı kaleciyle görüşerek, ‘Bu tip sorumsuz hareketlerinle takıma zarar veriyorsun. Cezalı duruma düşmen bizi zor durumda bırakıyor. Şu zamanda G.Saray için özverili olmalısın. Hırsını futbol kuralları içinde göster. Seninle bir daha aynı konuları konuşmak için karşı karşıya gelmeyelim’ dedi. Mondragon da, ‘Hatamı biliyorum. Geçirdiğimiz zor günler benim de sinirlerimi yıprattı. Hepinizden, bütün G.Saray camiasında özür dilerim. Size söz veriyorum. G.Saray’a zarar verecek hiçbir harekette bulunmayacağım’ cevabını verdi

Hırçın Mondragon

ANKARAGÜCÜLÜ Özgür ile Umut’a yumruk atan Mondragon, G.Saray formasını giydiği 121 maçta, 17 sarı, 2 kırmızı kart gördü. Hırçınlıklarıyla dikkat çeken Kolombiyalı kaleci, 5 Kasım 2003’te Olympiakos ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçında Djordjeviç’e kafa atmış, sarı kart görmüştü. Mondragon, 28 Ocak 2004’te Ç.Rize ile oynanan Türkiye Kupası maçında da hakem Koray Gencerler’e küfür etmiş ve kırmızı kart görmüştü.

Bunları da Beğenebilirsiniz